Darmowe Malarz antykorozyjni – praca w Niemczech od zaraz, wysokie wynagrodzenie!! 1e Valthermond

Data publikacji: Czerwiec 7, 2021
  • Miejsce: Ul. Gminna 131, +48 577 901 099, 1e Valthermond, Drenthe, Netherlands

Szukasz pracy? Już nie musisz! Mamy dla ciebie idealną ofertę jako malarz antykorozji

Oferujemy:
atrakcyjna stawka godzinowa
¬pomoc w zakwaterowaniu
kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe
miejsce pracy: Środkowe Niemcy

Zakres obowiązków:
umiejętność malowania natryskowego (pistoletem, airless)
umiejętność malowania konstrukcji stalowych
przygotowanie powierzchni do malowania

Wymagania:
¬prawo jazdy mile widziane
doświadczenie w pracy jako malarz
znajomość języka niemieckiego- minimum A2

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ ANTYKOROZJI -praca w Niemczech

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Krystian tel: +48 577 901 099, zadzwoń napisz sms o treści ,,malarz antykorozji” – oddzwonię! pracuj@klaverteam.com

Telefon : https://www.klaverteam.com

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych