4000.00 EUR Kierowca wózków widłowych i EPT w Holandii Rotterdam

Data publikacji: Czerwiec 10, 2021
  • Miejsce: Pełny Etat, Częstochowa, Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands

Kierowca wózków widłowych i EPT w Holandii

Chcesz pracować i zarobić dobre pieniądze? Taka oferta tylko u Nas!
Wyjedź do Holandii i rozpocznij pracę na produkcji z GWARANCJĄ GODZIN!
ZWROT kosztów dojazdu z Polski do Holandii!
Dodatkowo zgarnij telefon iPhone!
Wymagania:
• doświadczenie na magazynie przy załadunku i rozładunku za pomocą wózka widłowego, paletowego lub EPT
• ważne certyfikaty na wózki Heftruck i EPT
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
• mile widziane prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
• operator wózków widłowych i EPT
• obsługa procesu zamówień
Pracodawca oferuje:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- prace z GWARANCJĄ GODZIN !
- zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
- transport do/z pracy
- zwrot kosztów za przejazd z Polski do Holandii w wysokości 90 euro!!
* jeśli posiadasz prawo jazdy i zdecydujesz się być kierowcą auta służbowego otrzymasz iPhone !!

Tylko teraz zwrot kosztów transportu z Polski!
(pracodawca zwróci Ci kwotę 90 euro po przepracowaniu 5 tygodni).

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Skontaktuj się z Nami!

Iza tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 ).

Telefon : 731901913

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych