10.50 EUR praca produkcyjna przy owocach i warzywach/JUŻ OD ZARAZ Venlo

Data publikacji: Marzec 18, 2020
  • Miejsce: Venlo, Limburg, Netherlands

Agencja Pracy Czasowej Jupiter poszukuje nowych pracowników na stanowisko

Pracownik produkcyjny (pary również mile widziane)

Miejsce pracy: Venlo

Zakres obowiązków;

- sortowanie i pakowanie owoców, warzyw lub cytrusów na taśmie produkcyjnej
- ważenie produktów do pojemniczków
- stickerowanie produktów
- inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawcę

Wymagania:
- umiejetność pracy w zespole
- dyspozycyjnosc do pracy na dłuzszy okres czasu

Oferujemy:
- Stawkę godzinową od 10.50€ brutto
- Zakwaterowanie (płatne max 85 euro tygodniowo, nie licząc ulgi podatkowej ET)
- Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.
- Całodobową opiekę Polskich konsultantów
- Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
- Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
- Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
- Darmowy transport do pracy ( tylko i wyłącznie służbowym autem)
- Możliwość pracy także dla par
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Dodatki urlopowe i wakacyjne

Rekrutacja:
Bardzo proszę o wyslanie swojego CV na adres Agnieszka@jupiterpolska.pl lub też proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 515 336 442.

Telefon : +48 515 336 442

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych