350.00 EUR Pakowanie drobiu ok. 350€ na rękę tyg. SUPER WARUNKI Doezum

Data publikacji: Październik 25, 2020
  • Miejsce: Doezum, Groningen, Netherlands

Nie znasz języka i obawiasz się czy sobie poradzisz? Nie masz doświadczenia? Pilnie szukasz pracy za granicą?
Mamy ofertę dla Ciebie!!
Oferujemy pewną i legalną prace opartą o holenderską umowę, a pierwszą wypłatę otrzymasz już w 10-tym dniu pracy! Idealna propozycja dla par ponieważ, pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie ;)
Nie czekaj APLIKUJ ;) PANIE, PANOWIE, PARY

Osoby z własnym samochodem bardzo mile widziane

Stanowisko: Pracownik produkcji-pakowacz

Opis stanowiska: Praca polega na pakowaniu mięsa drobiowego, kontroli jakości, ważeniu mięsa

Miejsce pracy: Doetinchem/Kornhorn/Putten en Nijkerk

Wymagania:
zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:
cotygodniowe wypłaty ok 350€ na rękę
po godzinie 18:00 DODATKI
pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie i pokoju tylko dla siebie ;)
umowę na warunkach holenderskich
szkolenie (praca dla osób bez doświadczenia)
opiekę polskiego koordynatora
MEGA KOMFORTOWE zakwaterowanie (agencja ma prywatne zakwaterowania-wysoki standard)
ubezpieczenie
pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

Dodatkowe informacje:
Praca od poniedziałku do soboty, 1 lub 2-zmianowa.

Osoby zdecydowane na wyjazd proszę o przesłanie CV lub
kontakt tel. +48 790833585

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych