11.63 EUR Operator wózka widłowego typu REACH TRUCK Venlo

Data publikacji: Kwiecień 10, 2020
  • Miejsce: Venlo, Limburg, Netherlands

Opis stanowiska:
Praca w firmie zajmującej się sprzedażą mebli ogrodowych. Załadunek i rozładunek kontenerów za pomocą wózka widłowego typu reach truck. Praca ze skanerem. Godziny pracy: 6:00-18:00. Możliwość nadgodzin

Miejsce zatrudnienia: Niderlandy (Holandia), Venlo

Stawka: 11, 63€ +dodatki zmianowe i za pracę w godzinach nadliczbowych

Wymagania:
Doświadczenie na wózku widłowym (min. 1 rok). Holenderski certyfikat na wózki widłowe

Oferujemy:
- legalną pracę u sprawdzonego klienta
- kontrakt długookresowy
- pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
- zakwaterowanie służbowe o wysokim standardzie
- ubezpieczenie zdrowotne
- samochód służbowy/dojazd do pracy
- wypłaty w systemie tygodniowym/miesięcznym
- dodatki do wynagrodzenia (zmianowe, za pracę w weekend oraz w godzinach nadliczbowych), urlopowe i wakacyjne
- pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
- pomoc w relokacji na terenie NL

Posiadamy również oferty pracy dla osób z własnym zakwaterowaniem i transportem

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
PL 0048 512 602 557
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

Telefon : 0031 658 861 238
Telefon 2: 0048 510 958 777

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych