Proszę o kontakt Eindhoven: Pracownik magazynu Eindhoven

Data publikacji: Listopad 20, 2020
  • Miejsce: Tilburg@ottoworkforce.eu, Eindhoven, Noord-Brabant, Netherlands

Oferta w której poczujesz świąteczną atmosferę – praca dla hurtowni światełek LED! Szukamy tam osób na różne stanowiska: czy znasz języki obce, czy wolisz pracować po polsku to na pewno coś Ci zaproponujemy!
OPIS STANOWISKA:
• Zbieranie zamówień (pobieranie produktów ze wskazanej lokalizacji, umieszczanie ich na wózku i przygotowywanie do wysyłki dla klienta)
• Operowanie autostorem (składanie zamówień poprzez zaznaczanie odpowiednich pól na wyświetlaczu – idealne zadanie dla kobiet!)
• Obsługa zwrotów
WYMAGANIA:
• Dostępność na minimum 6 miesięcy
• Gotowość do pracy także w weekendy (soboty 12-21, niedziele 15-24)
• Zbieranie zamówień nie wymaga znajomości angielskiego, na pozostałych pozycjach jest to wymóg (za który dostaniesz oczywiście lepszą stawkę ;-))
OFERUJEMY:
• Praca w tygodniu odbywa się na dwie zmiany (8-17, 17-02)
• Stawka godzinowa: €11-13,50 brutto
+ dodatki zmianowe oraz za pracę w soboty, niedziele i święta
• Zorganizowany transport i zakwaterowanie – jeśli potrzebujesz!
• Zwrot za własny dojazd do firmy 0,19 euro/km
• Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
• Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
• Telefoniczna pomoc 24/7 - Operations Service Center
• Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
• Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!
Interesujące? Zadzwoń lub napisz do naszego biura:
tel.: +31 88 688 63 50 | mail: tilburg@ottoworkforce.eu
Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Telefon : +31 88 688 63 50

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych