Proszę o kontakt Cieśla szalunkowy Utrecht

Data publikacji: Czerwiec 30, 2020
  • Miejsce: Utrecht, Utrecht, Netherlands

Praca u największego holenderskiego producenta prefabrykatów z betonu.
Firma produkuje ściany, schody, słupy itp. produkty.

Miejsce pracy: Utrecht
Obowiązki:
- budowa form elementów na podstawie rysunku technicznego,
- kontrola złożonych elementów.
Wymagania:
- znajomość rysunku technicznego,
- doświadczenie jako cieśla szalunkowy,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
- umiejętność obsługi narzędzi budowlanych,
- motywacja i chęci do pracy.
Oferujemy:
- stawka 12,50-13,50€ / godzina,
- przy 40 godzinach pracy wynagrodzenie netto +/- 370€ (po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia, podatków itd.)
- zwrot kosztów dojazdu do pracy,
- możliwość nadgodzin,
- cotygodniowe wypłaty,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie.

Wyślij swoje CV na
rekrutacja@pracaholandia.info
z dopiskiem – „Cieśla szalunkowy”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych