Proszę o kontakt Pracownik produkcji, branża motoryzacyjna, Niemcy Aardam

Data publikacji: Styczeń 15, 2020
  • Miejsce: Aardam, Zuid-Holland, Netherlands

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI- CZĘŚCI SAMOCHODOWE

Zakres obowiązków:
- produkcja komponentów samochodowych
- kontrola jakości części samochodowych

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego
- sprawność manualna
- mile widziane prawo jazdy
- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
-wysoką stawkę godzinową,
- pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie (okolice Frankfurtu nad Menem)
- niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
- ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
- transport do pracy
- wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)

Pracodawca zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia testów sprawdzających.

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570 670 866 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych