Darmowe Poszukiwany pracownik magazynu-ORDER PICKER. Aldtsjerk

Data publikacji: Czerwiec 10, 2021
  • Miejsce: Gminna 131, Częstochowa, Aldtsjerk, Friesland, Netherlands

Praca od zaraz w Holandii , atrakcyjne wynagrodzenie, bez doświadczenia i znajomości j. obcego!!
Szukasz pracy w której nie wymagana jest znajomość j. obcego i doświadczenia. Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy !!
Oferujemy:
• Wypłata co tydzień ( pierwsza po dwóch tygodniach)
• Dodatki wakacyjne
• Dodatek urlopowy
• Transport do Holandii według cennika przewoźnika
• Praca w systemie 2 zmianowym
Wymagania:
• Nie wymagane choć mile widziane prawo jazdy
• Zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
• Chęć i motywacja do pracy
Zakres obowiązków:
• Order Picker praca w centrum ogrodniczym
• Przygotowanie zamówień
• Nanoszenie naklejek i etykiet
• Porządkowanie miejsca pracy i jego otoczenia

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!
Kontakt:
Krystian tel: +48 577 901 099, zadzwoń napisz sms o treści ,,pracownik magazynu” – oddzwonię! pracuj@klaverteam.com
Kamila tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Dominika tel.+48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Telefon : 577901099

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych