Proszę o kontakt SPECJALISTA!! Praca w Niemczech!! Barendrecht

Data publikacji: Czerwiec 7, 2021
  • Miejsce: Rekrutacja@klaverteam.com, Barendrecht, Zuid-Holland, Netherlands

Jesteś specjalistą? Szukasz pracy za granicą? Już nie musisz!
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• zapewnione zakwaterowanie
• cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:
• więcej informacji pod numerem telefonu 577-901-944

Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie
• sumienne wykonywanie powierzonych zadań
• posiadanie ważnych certyfikatów
• prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
• mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!
Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,specjalista” – oddzwonię!
Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450

Telefon : 577901944

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych