Darmowe Specjaliści!! Praca w Niemczech!! Annaburen

Data publikacji: Czerwiec 10, 2021
  • Miejsce: Gminna 131, Częstochowa, Annaburen, Friesland, Netherlands

Jesteś specjalistą? Szukasz pracy za granicą? Już nie musisz!
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• zapewnione zakwaterowanie
• cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:
• więcej informacji pod numerem telefonu 577-901-944 lub 577-901-099

Wymagania:
• doświadczenie
• sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!
Kontakt:
Krystian tel.+48 577 901 099 pracuj@klaverteam.com
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,specjalista” – oddzwonię!
Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com
Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450

Telefon : 577901099
Telefon 2: 577901944

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych