Darmowe Spawacz – praca w Belgii/Niemczech – bez języka Achttienhoven

Data publikacji: Maj 13, 2022
  • Miejsce: Achttienhoven, Zuid-Holland, Netherlands

Jesteś spawaczem? Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy
• zapewnione zakwaterowanie

Zakres obowiązków:
• zapoznanie się z elementami konstrukcji i materiałem
• przygotowanie powierzchni do spawania
• spawanie metodą MIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:
• doświadczenie w zawodzie
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• mile widziana znajomość języka niemieckiego
• mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód
• mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG)

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas !
Karol +48 570 901 088
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Izabela +48 570 901 913
Karol +48 577 901 944
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych