Proszę o kontakt Praca spawacza!! Super oferta w Niemczech!! Arkel

Data publikacji: Czerwiec 7, 2021
  • Miejsce: Rekrutacja@klaverteam.com, Arkel, Zuid-Holland, Netherlands

Jesteś spawaczem?? Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Holandii..
Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie
 niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
 stała opieka polskiego koordynatora
 pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
 ubezpieczenie zdrowotne
 terminowo wypłacane wynagrodzenie
 dobre warunki pracy, miła atmosfera
 zapewnione zakwaterowanie
 cotygodniowe zaliczki
Zakres obowiązków:
• zapoznaje się z elementami konstrukcji i materiałem
• przygotowanie powierzchni do spawania
• spawanie metodą MIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:
• doświadczenie w zawodzie
• samodzielność i odpoiwedzialność

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,spawacz” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Telefon : 577901944

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych