bazarekNL

Proszę o kontakt Zbijanie palet

Data publikacji: Listopad 6, 2018
  • WWW: Netherlands

Agencja Pracy Tymczasowej działająca na terenie Polski i Holandii na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia aktualnie rozpoczyna rekrutację na stanowisko:
Zbijanie palet

Miejsce pracy:
Holandia – Limburgia

Start projektu:
Od zaraz

Czas trwania projektu:
całoroczny

Opis stanowiska:
Praca polega na naprawianiu (zbijaniu) palet za pomocą narzędzi pneumatycznych

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie
- sprawność manualna
- precyzyjność w wykonywanych czynnościach
- motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki,
- mile widziana prawo jazdy kat. B
- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje dwu – lub jednoosobowe),
- transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
- opiekę polskiego rezydenta,
- ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@getjob.com.pl
lub skontaktuj się z naszym biurem:

od 8:00 do 16:00
+48 572 642 300

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych