bazarekNL

Proszę o kontakt Tapicer samochodowy z doświadczeniem

Data publikacji: Styczeń 10, 2019

Praca w firmie zajmującej się renowacją ekskluzywnych klasycznych samochodów.
Miejsce pracy: Almere

Obowiązki:
- tapicerowanie siedzeń, drzwi, świetlików, przestrzeni bagażnika, kabrioletów itp.
- praca przy materiałach wysokiej jakości.

Wymagania:
- doświadczenie jako tapicer samochodowy,
- dokładność oraz sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
- prawo jazdy,
- własny samochód,
- znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
- stawka 18€/godz,
- praca na pełny etat,
- ubezpieczenie,
- opieka polskiego koordynatora,
- możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego,
- możliwość zakwaterowania w służbowym mieszkaniu.

Wyślij swoje CV oraz krótki list motywacyjny na
rekrutacja@pracaholandia.info
z dopiskiem – „Tapicer samochodowy”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych