bazarekNL

Proszę o kontakt STOLARZ/ CIEŚLA- PRACA OD ZARAZ Hoofddorp

Data publikacji: Luty 13, 2018
Data modyfikacji: Luty 13, 2018
  • WWW: Hoofddorp, Netherlands

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta- renomowanej sieci hoteli**** poszukuje na terenie Holandii osób na stanowisko:

STOLARZ/ CIEŚLA- PRACA OD ZARAZ

Miejsce pracy: Holandia, Hoofddorp

Opis stanowiska:
- Wykonywanie prac stolarskich/ ciesielskich
- Wykonywanie drobnych napraw
- Opieka nad hotelem

Oczekujemy:
- Dobrej znajomości języka angielskiego
- Doświadczenia na podobnym stanowisku
- Umiejętności czytania rysunku technicznego
- Ze względu na standard hotelu preferowane są osoby z miła aparycją, komunikatywne, energiczne, bez nałogów

Oferujemy:
- Pracę w prestiżowej i renomowanej sieci hoteli**** w Holandii
- Zakwaterowanie (odpłatne)
- Zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski
- Współpraca długoterminowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub telefonicznie +48 575 100 025.

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych