bazarekNL

Proszę o kontakt Przemysł spożywczy- również dla par i kobiet!

Data publikacji: Grudzień 7, 2017
  • WWW: Netherlands

Agencja pracy( cert.16198) poszukuje dla swojego klienta pracowników w branży spożywczej.
OFERUJEMY:
- wysokie wynagrodzenie
- wypłaty co tydzień na konto
- duża ilość godzin w tygodniu
- opiekę polskiego koordynatora
- przewóz do pracy
- ubezpieczenie
- możliwość pracy do roku czasu
OPIS STANOWISKA:
- pakowanie i przepakowywanie produktów
- kontrola jakości
- prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
WYMAGANIA:
- chęć do wyjazdu na dłuższy okres czasu
- niekaralność
- zaangażowania,
- samodzielności
- dokładności
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE NA www.LiderJob.pl
POD NUMEREM TELEFONU: 509 240 000 , 500 017 878
LUB WYSYŁAJĄC CV NA E-MAILA: biuro@liderjob.pl , opole@liderjob.pl
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Telefon : 509240000
Telefon 2: 500017878

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych