bazarekNL

Proszę o kontakt Pracownik zieleni miejskiej

Data publikacji: Czerwiec 19, 2017
  • WWW: Netherlands

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.
Opis stanowiska:
• praca przy zieleni miejskiej
• sprzątanie i pielęgnowanie ogrodów
• grabienie ,odrywanie i przycinanie liści
• przycinanie trawy
• ciężka praca fizyczna
Wymagania:
• dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
• znajomość języka holenderskiego w stopniu komunikatywnym
• prawo jazdy kat. B.
• gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
• chęć pracy w godzinach nadliczbowych
• pozytywne podejście do zleconych zadań
Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
• możliwość długoterminowej współpracy
• Dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
• gwarancję godzin
• vouchery 50 € / 100 € / 150 € po przepracowaniu 12 /16 i 20 tygodni- dla osób na prywatnym zakwaterowaniu w Holandii
• darmowe zakwaterowanie na 2 / 3/ 4 tygodnie po przepracowaniu 12 /16 i 20 tygodni
• Atrakcyjną wynagrodzenie
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/256677/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim.

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych