Proszę o kontakt Pracownik produkcji z funkcja obslugi maszyn Venlo

Data publikacji: Marzec 14, 2019
  • Miejsce: Venlo, Netherlands

Agencja Pracy Czasowej Jupiter ma już dwadzieścia lat doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników (nr cert. 10790). Nasi wykwalifikowani, pełni motywacji, pracownicy tymczasowi pochodzą głównie z Polski i mogą być zatrudnieni w różnych sektorach: w branży spożywczej, transportowej, w dystrybucji i w sektorze AGF poszukuje nowych pracowników na stanowisko

Pracownik produkcyjny z komunikatywna znajomoscia jezyka angielskiego

Zakres obowiązków:
-Obsluga maszyn produkcyjnych
- sortowanie i pakowanie owoców, warzyw lub cytrusów na taśmie produkcyjnej
- inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawce

Wymagania
- komunikatywna znajomość jezyka angielskiego
- motywacji do pracy
- umiejetnosc pracy w zespole
- dyspozycyjnosc do pracy na dłuzszy okres czasu

Oferujemy
- Pomoc polskiego personelu po przyjeździe do Holandii
- Pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
- Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
- wynagrodzenie w systemie tygodniowym
- Darmowy transport do pracy
- Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.
- Możliwa praca także dla par
- Stawki zgodne z holenderskim CAO
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Dodatki urlopowe i wakacyjne

Rekrutacja:
Sandra Sadowska
Tel: +48 517 493 205
s.sadowska@jupiterpolska.pl

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.)

Telefon : 517493205

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych