bazarekNL

Proszę o kontakt Pracownik porzadkowy (produkcja sałatek)

Data publikacji: Lipiec 4, 2018
  • WWW: Netherlands

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Gdańsku oraz w Rzeszowie.

Poszukujemy kandydatów do pracy jako GENERAL CLEANER w zakładzie produkującym sałatki owocowo- warzywne.
Obowiązki: Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, hali produkcyjnej, kantoru, szatni oraz toalet.
Lokalizacja: Helmond

Mile widziane również osoby, które posiadają swoje zakwaterowanie w okolicach miejsca pracy (Helmond)

Wymagania:
- dyspozycyjność na długi okres czasu,
- zdolności manualne,
- motywacja i chęci do pracy,
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego (warunek konieczny!),
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- mile widziane zaświadczenie o niekaralności oraz referencje.

Oferujemy:
-możliwość długotrwałej współpracy,
-opiekę flexmanagera,
-atrakcyjne wynagrodzenie (wypłacane tygodniowo) oraz ubezpieczenie,
-możliwość skorzystania z zakwaterowania oferowanego przez Agencję.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (tylko w języku angielskim z informacją GENERAL CLEANER w tytule maila) na adres mailowy praca@hobij.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych