bazarekNL

Proszę o kontakt Pracownik magazynu od 23.05 Best

Data publikacji: Maj 22, 2018
  • WWW: Best, Netherlands

PRACOWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: Holandia, Best

Obowiązki:
- załadunek/ rozładunek kontenerów
- obsługa skanera

Wymagania:
- dobra znajomość j. angielskiego;
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
- dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość

Oferujemy:
- możliwość rozpoczęcia pracy od 23.05.
- zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatnie);
- opiekę polskiego koordynatora
- zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski na minimum 6 miesięcy
- organizację niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Holandii;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny +48 517 491 707.

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych