bazarekNL

Proszę o kontakt Pracownik magazynu Duiven Duiven

Data publikacji: Październik 11, 2018
  • WWW: Duiven, Netherlands

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta firmy z Holandii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Holandia - Duiven
Praca od 16.10.2018

Opis stanowiska:
- przygotowanie towaru do załadunku;
- załadunek i rozładunek ciężarówek;
- sortowanie rozładowanego towaru.

Oferujemy:
- pracę długoterminową;
- pracę w systemie zmianowym;
- stawkę 10,10 euro brutto;
- kontrakt holenderski;
- zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (odpłatne);
- ubezpieczenie (odpłatne).

Wymagania:
- oświadczenie o niekaralności;
- dobra znajomość jęz. angielskiego
- prawo jazdy;
- uprawnienia do obsługi wózków EPT;
- dyspozycyjność, chęci do pracy, wysoka motywacja do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676.

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych