bazarekNL

Proszę o kontakt Praca w przetwórni warzyw i owoców

Data publikacji: Wrzesień 14, 2018
  • WWW: Netherlands

ZGLOS SIĘ JUŻ TERAZ DO AB MIDDEN NEDERLAND
Zakres obowiązków:
Praca jako orderpicker/ pracownik produkcji w przetwórni z warzywami i owocami w miejscowości Ridderkerk
Oczekiwania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- gotowość do pracy w temp. 10 stopni Celsjusza
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- zaangażowanie
Oferujemy :
- cotygodniowe wyplaty
- bezplatny transport do pracy
- zakwaterowanie, ubezpieczenie
- opieka koordynatora
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wysłanie CV na adres: work@abmiddennederland.nl z dopiskiem w tytule: przetwórnia warzyw
Więcej ofert na www.abmiddennederland.pl

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych