bazarekNL

Proszę o kontakt Praca w magazynie odzieżowym - 11.02€

Data publikacji: Sierpień 9, 2018
  • WWW: Netherlands

Przed wami otworem stoi duży magazyn rodzinnej firmy odzieżowej! Jest to praca dla wielu ludzi, którzy dbają o cały proces od zbierania i pakowania zamówień, przez kontrole jakości, aż do przygotowania zamówienia do transportu. Dzięki nim sklepy odzieżowe na bieżąco mogą uzupełnić swoje braki w najnowszych szykach mody. Dużo ruchu, dobre zarobki i rodzinną atmosferę w pracy masz zagwarantowane.

Jak będzie wyglądać Twój pierwszy dzień pracy?
Podczas pierwszego dnia pracy dowiesz się gdzie można odpocząć podczas przerwy, gdzie wyjść na papierosa, jak działa ekspres do kawy. Ogólnie mówiąc poznasz zasady panujące w firmie oraz szczegółowy zakres swoich obowiązków.

Twoje główne obowiązki to:
- kompletowanie zamówień w magazynie z odzieżą,
-rozładunek, załadunek oraz sortowanie kartonów z ubraniami,
- pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki,
- kontrola jakości pakowanych produktów,
- utrzymywanie porządku w pracy.

Co Ci możemy zagwarantować?
- stawkę od 11.02€ brutto,
- zakwaterowanie w domkach typu bongalow,
- darmowy Internet,
- umowę z holenderskim pracodawcą,
- pomoc w organizacji wyjazdu z większych polskich miast - wynagrodzenie wypłacane na konto raz w miesiącu
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów na których pomoc zawsze możesz liczyć.

- szukasz pracy na min. 6 tygodni lub na stałe,
- znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
- możesz pracować w systemie zmianowym,

Posiadasz prawo jazdy? Będzie to dla nas dodatkowym plusem.

 Więcej naszych aktualnych ofert znajdziesz na: www.worktoday.pl
Agencja Pracy WorkToday - Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 507.

Telefon : 77 541 70 22
Telefon 2: 17 784 48 01

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych

Podobne ogłoszenia

  • Praca w Holandii
    Praca w Holandii
    Dam pracę - Uitzendbureau - - Sierpień 9, 2018 Proszę o kontakt

    Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje osoby chętne do pracy w przemyśle spożywczym. Obowiązki: - prace magazynowe, - zbieranie zamówień, - pakowanie produktów mięsnych, - kontrola jakości, Wymagania: - gotowość do wyjazdu, - sumienność w wyk...

  • Operator oraz pracownik linii produkcyjnej - Tilburg
    Operator oraz pracownik linii produkcyjnej - Tilburg

    Dla naszego klienta w Tilburgu (firma zajmuje się produkcją sosów i sałatek) poszukujemy: - Operator linii produkcyjnej : Stawka: przez pierwsze 2 tygodnie 9,78 Euro/godz później 13,04 Euro/godz Wymagania: - komunikatywny język angielski, - umiejętno...

  • Pracownik produkcji - Boxtel
    Pracownik produkcji - Boxtel

    Dla naszego klienta w Boxtel w Holandii poszukujemy pracowników produkcji. Praca w firmie produkującej moskitiery, drzwi harmonijkowe itp. Pakowanie, etykietowanie, kompletowanie zamówień, montaż itp Wymagania: -komunikatywny język angielski, -umieję...