bazarekNL

Proszę o kontakt Pakowacz żółtego sera! Również dla par!

Data publikacji: Styczeń 9, 2019
  • WWW: Netherlands

Podejmij współpracę z LiderJob (cer. 16198) – Twoim liderem na rynku zatrudnienia na stanowisku
PAKOWACZ ŻÓŁTEGO SERA

OPIS STANOWISKA
- Ogólne prace produkcyjne
- Kontrola jakości
- Pakowanie i przepakowywanie sera
- Przygotowywanie towarów do wysyłki

OFERUJEMY
- Wysokie wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
- Pracę bez stawki wiekowej
- Pracę bez wymaganej znajomości języków obcych
- Dodatki zmianowe
- Dodatki wakacyjne i urlopowe
- Długotrwałą i stabilną współpracę
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Bezpłatne dojazdy do pracy na terenie Holandii
- Pomoc w uzyskaniu numeru BSN

WYMAGAMY
- Gotowości do podjęcia dłuższej współpracy
- Zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do pracy

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami po więcej informacji!
Zadzwoń: +48 509240000, +48 500017878
Zarejestruj się: www.liderjob.pl
Wyślij CV: biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami
Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Telefon : 509240000
Telefon 2: 500017878

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych

Podobne ogłoszenia

  • PRACOWNIK PRODUKCJI MOSKITIER
    PRACOWNIK PRODUKCJI MOSKITIER
    Dam pracę - Uitzendbureau - - Styczeń 9, 2019 Proszę o kontakt

    T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider...

  • PRACA PRZY PRODUKCJI KOSMETYKÓW
    PRACA PRZY PRODUKCJI KOSMETYKÓW

  • OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI ŻYWNOŚCI
    OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI ŻYWNOŚCI