Proszę o kontakt Order Picker

Data publikacji: Czerwiec 19, 2017
  • WWW: Netherlands

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.
Opis stanowiska:
• Praca w jednym z magazynów znanej, dużej firmy logistycznej zajmującej się transportem lądowym, morskim i powietrznym
• Obsługa wózka EPT
• Praca przy zbieraniu zamówień
• Inne prace magazynowe
o kontrola jakości
o przygotowywanie do wysyłki
o ładowanie/ rozładowywanie samochodów ciężarowych
• Praca na 3 zmiany
• Praca w miejscowości Tiel , Zaandam lub w Utrecht (do wyboru).
Wymagania:
• Zaświadczenie o niekaralności (VOG)
• BSN (SOFI numer)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach
Oferujemy:
• Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
• gwarancję godzin
• vouchery 50 € / 100 € / 150 € po przepracowaniu 12 /16 i 20 tygodni- dla osób na prywatnym zakwaterowaniu w Holandii
• darmowe zakwaterowanie na 2 / 3/ 4 tygodnie po przepracowaniu 12 /16 i 20 tygodni
• Atrakcyjną wynagrodzenie
• Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
o zakwaterowania
o ubezpieczenia
o transportu lokalnego
• Opiekę polskich rezydentów
• Brak ukrytych kosztów!
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/256685/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim.

Telefon : 77 456 16 05

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych