bazarekNL

500.00 EUR Operator tokarki CNC Ermelo

Data publikacji: Luty 7, 2018
  • WWW: Ermelo, Netherlands

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy doświadczonych operatorów tokarek CNC, posiadających doświadczenie w pracy ze sterownikiem Fanuc.

Miejsce pracy: Ermelo

Opis stanowiska:
• praca z maszynami CNC ze sterownikiem Fanuc
• programowanie na podstawie rysunku technicznego
• kontrola jakości wytwarzanych elementów
• rozwiązywanie problemów
• zgłaszanie błędów

Wymagamy:
• doświadczenia na stanowisku tokarza CNC
• znajomości sterownika Fanuc
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• komunikatywnej znajomości j. angielskiego
• mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
• wynagrodzenie 500€ netto/tydzień
• mieszkanie (1- osobowe pokoje)
• ubezpieczenie
• pomoc koordynatorów
• poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV pod adres: a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem „Tokarz CNC”.

Telefon : 885 882 047

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych