bazarekNL

480.00 EUR Operator robota spawalniczego Emmeloord

Data publikacji: Kwiecień 16, 2018
  • WWW: Emmeloord, Netherlands

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osoby do pracy w charakterze operatora robota spawalniczego.

Miejsce pracy: Emmeloord

Zakres obowiązków:
- obsługa robota spawalniczego (Falcon)
- praca z rysunkiem technicznym
- kontrola wytwarzanych detali

Oferujemy:
- 480 euro netto/40h
- tygodniowe wypłaty
- mieszkanie - 1 osobowe pokoje
- ubezpieczenie
- pomoc koordynatora na miejscu

Wymagamy:
- doświadczenia w obsłudze robota spawalniczego
- umiejętności czytania rysunku technicznego
- komunikatywnej znajomości j. angielskiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz bonus finansowy (zapytaj o szczegóły telefonicznie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem „ROBOT SPAWALNICZY”.

Telefon : 885 882 047
Telefon 2: 32 720 13 11

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych