bazarekNL

Darmowe Operator prasy krawędziowej

Data publikacji: Luty 7, 2018
  • WWW: Netherlands

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku operatora prasy krawędziowej.

Opis stanowiska:
•ustawienie pras krawędziowych
•utrzymanie maszyn w dobrym stanie
•rozwiązywanie problemów
•raportowanie błędów

Wymagania:
•doświadczenie jako operator prasy krawędziowej
•mile widziane doświadczenie w obsłudze pras Trumpf, Amada, LVD lub Safan
•umiejętność czytania rysunku technicznego
•komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
•wynagrodzenie od 420€ netto na tydzień
•legalną pracę na terenie Holandii
•zakwaterowanie (1 osobowe pokoje)
•ubezpieczenie
•pomoc polskich koordynatorów na miejscu

Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem "Prasy krawędziowe".

Telefon : 885 882 047

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych