bazarekNL

Proszę o kontakt Monter części

Data publikacji: Styczeń 12, 2018
  • WWW: Netherlands

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do pracy przy montażu części.

Miejsce pracy: Amersfoort

Opis stanowiska:

• Praca przy składaniu elementów pochodzących z obróbki z prasy krawędziowej

• Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie z zakresu, np: montażu/obsługi narzędzi technicznych/czytania rysunku technicznego/prac magazynowych/pracy przy obróbce metali

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Prawo jazdy kat. B.

• Umiejętność pracy w zespole

• Praca w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

• 400€ netto na tydzień

• legalną pracę na terenie Holandii

• zakwaterowanie - 1 osobowe pokoje

• ubezpieczenie

Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz bonus finansowy (zapytaj o szczegóły telefonicznie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: a.grabowski@covebo.pl z dopiskiem „Montaż Amersfoort”.

Telefon : 32 720 13 11

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych