bazarekNL

Proszę o kontakt Dekarz

Data publikacji: Kwiecień 16, 2018
  • WWW: Netherlands

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku Dekarz.

Opis stanowiska pracy:
- montaż dachówek w sąsiedztwie paneli słonecznych,
- renowacja dachów.

Miejsce pracy: Holandia, okolice miasta Emmeloord

Od kandydata oczekujemy:
- doświadczenia w pracy jako dekarz,
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
- prawa jazdy kat. B
- dyspozycyjności na dłuższy okres czasu,
- odpowiedzialności,
- gotowość do pracy na wysokości.

Pracownikom oferujemy:
- stałe zatrudnienie za granicą,
- atrakcyjne wynagrodzenie w euro,
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
- dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10.43% dochodów brutto,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
- rozliczenia podatkowe (Jaaropgave) dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 11, 64 euro brutto.

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe kryteria proszone są o wysłanie CV w języku angielskim na adres ehalasa@workcentre.com.pl w tytule wpisując: DEKARZ

Uprzejmie informujemy, iż zgłoszenia przesyłane w języku polskim nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Telefon : 77 441 06 54

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych